Panel  Webmail

Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

Misyonumuz

Hizmetleriyle müşterilerini hedeflerine ulaştıran, Internet Hizmetleri'nde bölgemizde lider bir kuruluş olmak, müşteri potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak.

Sizin için en uygun e-İş şekline birlikte karar veriyoruz. Projenizi birlikte tanımlandırıyoruz.

Web Tasarım Metodolojimiz İşinizi ilerletmeniz, daha çok müşteriye doğru zamanda ulaşabilmeniz ve her gün yaptığınız işleri daha hızlı, etkin ve daha az masrafla yapabilmek için web sitesine ihtiyaç duyarsınız. Biz de bu bilinçle hareket ederek size en uygun web tasarım projesini oluşturur, ayrıntılarını sizinle tartışırız. Projelerimizin asıl amacı size internette yeni bir iş şekli getirmektir.

Projeniz için en uygun internet çözümlerini geliştiriyoruz.

Web tasarım proje ayrıntılarımızı belirledikten sonra, projeyi hayata geçirmek için hangi teknolojileri kullanacağımız, şirket personelinin projeyi kavrayabilmesi için hangi araçları geliştireceğimiz proje devamlılığı için hayati önem taşır. Bu nedenle web tasarım, programlama, tanıtım ve işleyiş planlamasında şirketinizin çalışma prensiplerine en uygun koşulları sağlamaktayız.

Estetik ve amaca uygun bir web sitesi tasarlıyoruz.

Concept Medya, uzman web tasarım ekibi ile web sitesi tasarımlarını; estetik, kullanışlılık ve amaca uygunluk kriterlerine bağlı kalarak yapmaktadır. Yapım aşamasına gelmiş bir web sitesi öncelikle belli adımlardan geçmektedir. Bu adımlar şöyle sıralanabilir; - Web tasarım yapılacak iş kolu hakkında ayrıntılı bilgi toplaması, - İş kolu hakkında, benzer faaliyetler gösteren firmaların web siteleri incelenerek, raporlanması, - Firmanın asıl hedefinin iyi belirlenerek, bu hedefin web tasarımında nasıl yansıtılacağının belirlenmesi, - Firmaya en uygun web tasarımın hazırlanması. Sonuç olarak belirlenen web tasarım üzerinde ekip olarak görüşler değerlendirilir ve nihai web sitesi çatısı oluşturulur.

Projenin sonraki aşamalarında değerlendirme ve bakım yapıyoruz

İnternetin zaman ve mesafe gibi kavramları yok edip yepyeni bir ticaret şekli yarattığı günümüz de, hazırladığımız web siteleri tek başlarına hiçbirşey ifade etmemektedir. Web sitelerinin etkin tanıtım için arama motorlarının çalışma prensiplerine uygun programlama yapılamalıdır. Sonrasında, tüm yerli arama motorlarına ve önemli tüm yabancı arama motorlarına sitenin kaydı yapılmaktadır. Bununla birlikte önceden belirlenmiş sektörel indekslere web sitesi bildirileri yapılmaktadır. Projemizin işleyişi esnasında ise teknik bakım ve destek için daima sizinle etkileşim içinde oluruz. İşleyiş esnasında daha iyi sonuçlar alabilmek için sizlere sürekli danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Web Tasarım projelerini Concept Medya ile yürüten tüm müşterilerimize aynı zamanda tamamen ücretsiz arama motoru danışmalığı ve isteğe bağlı olarak yine ücretsiz Google Adwords danışmanlığı yapmaktayız.

Tooltip